14-01-2016, 17:33 | Автор: sercel | Категория: Разное

Основним і пріоритетним напрямком роботи закладу є профілактична скерованість всіх медико - соціальних програм.

В лікарні виконуються Національні, державні та місцеві програми і заходи, спрямовані на вирішення актуальних медико - соціальних проблем галузі охорони здоров'я. Так, метою комплексної програми " Цукровий діабет " є зниження рівня захворюваності на дану патологію, зменшення кількості ускладнень внаслідок цієї хвороби, а також збільшення тривалості та якості життя хворих.

Реалізація "Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні до 2010 р. " сприятиме зниженню захворюваності на артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, судинні ураження мозку, інвалідності та смертності від цих патологічних станів.

Національну програму боротьби із захворюванням на туберкульоз, " Програму боротьби із захворюванням на туберкульоз в Київській області на 2006 - 2010 роки " та відповідну Білоцерківську міську програму боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2007 - 2010 рр. cпрямовано на координацію протитуберкульозних заходів та контроль за поширенням у державі епідемії туберкульозу.

Державна програма "Онкологія", Білоцерківська міська програма "Онкологія" дають можливість підвищити ефективність загальнодержавних заходів з профілактики, раннього виявлення і лікування онкологічних захворювань, знизити рівень смертності, зменшити кількість первинних виходів на інвалідність внаслідок захворюваності на рак, створити умови для продовження та поліпшення якості життя онкологічних хворих.

В лікарні також виконуються програма та комплексні заходи щодо боротьби із захворюванням на ВІЛ/СНІД та ряд інших.

Негативні тенденції у стані здоров'я населення, їхня зумовленість комплексом соціально - економічних, екологічних факторів стали основою обґрунтування і реалізації заходів у Міжгалузевій комплексній програмі " Здоров'я нації " на 2002 - 2011 рр.

В лікарні відрегульовані питання про об'єм надання допомоги. покази і порядок скерування хворих на поліклінічну і стаціонарну допомогу.

скачать dle 12.1

Просмотров: 0  |  Комментариев: (0)  |  Нашли ошибку?
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.