14-01-2016, 14:01 | Автор: sercel | Категория: Разное

 

Пригодовування при грудному годуванні.

Перш за все потрібно уточнити визначення «підгодовування». За міжнародною термінологією, прикорм — це будь-яка їжа, крім грудного молока та молочних сумішей, яку отримує дитина першого року життя. Для наближення вітчизняної термінології до міжнародних стандартів доцільним є розширення терміну «підгодовуванні» на такі продукти, як соки, фруктові пюре, сир, жовток тощо, що традиційно визначаються в Україні, як коригуючі додатки, також доцільним є розділення продуктів (соки, фруктові пюре, яєчний жовток, олія, хліб та інші) і страв прикорму (каша, овочеве пюре тощо).

Терміни введення підгодовуванні визначається строго індивідуально залежно від особливостей розвитку дитини, стану її здоров'я, спроможності сприймати та засвоювати чужеродну їжу, темпів згасання рефлексу виштовхування, в результаті чого дитина може приймати та ковтати підгодовуванні напівгустої консистенції.

За умов нормального розвитку дитини, відсутності у неї захворювань та ознак аліментарної недостатності, нормальної лактації та раціонального харчування матері рекомендується введення коригуючих додатків та підгодовуванні у віці дитини від 6 місяців.

У віці 6 місяців грудне молоко залишається основним продуктом, для дитини, але виникає необхідність у розширенні раціону харчування дитини та введенні до нього додаткових продуктів (прикорму) . Грудне молоко саме у віці 6 місяців уже не може задовольнити потребу дитини в калоріях, мікронутрієнтах, насамперед залізі, для забезпечення її нормального розвитку.

Прикорм – це продукти харчування, які вводяться в доповнення до грудного молока (молочної суміші у разі штучного вигодовування) дитині першого року життя..

Перед введенням прикорму потрібно впевнитись у готовності дитини до цього.

Ознаки готовності дитини до введення прикорму:

  • тримає голову;
  • сидить практично без підтримки ( в стільчику для годування);
  • відкриває рот, коли підносять ложку з їдою;
  • відвертається від ложки з їдою, коли не голодна;
  • закриває рот з ложкою в роті, тримає їжу в роті, а потім ковтає, а не виштовхує і не випльовує.

У випадку виявлення ознак вітамінної або мікроелементної недостатності (клінічні прояви моно- або полігіповітамінозу, анеміїї, рахіту тощо), які пов'язані не з порушенням їх засвоєння в шлунково-кишковому тракті дитини або з іншими причинами з боку дитини, а саме з недостатнім аліментарним надходженням, потрібно, в першу чергу, звернути увагу на стан здоров'я та раціон харчування матері, при необхідності надати їй належну допомогу, і лише в крайньому випадку — рекомендувати більш раннє (але не раніше 3 місяців) введення в раціон харчування дитини соків та фруктових пюре.

Якщо у віці 3—4 місяців спостерігається недостатній приріст маси тіла та інші ознаки недостатьої кількості молока, потрібно допомогти матері збільшити його кількість, за потреби — догодовувати немовля адаптова­ними молочними сумішами, а не починати пригодовувати овочевим пюре, кашею або сиром.

З іншого боку, при гострих захворюваннях, диспептичних розладах, харчовій алергії введення підгодовуванні дещо відстрочується. Не починають його також давати в надто спекотні дні або при запланованих змінах у житті дитини (наприклад, переїзд сім'ї).

Введення прикорму — це дуже відповідальний етап переходу дитини на нову форму харчування. Реакція на його введення не завжди буває однозначно позитивною. Тому, насамперед, треба зробити правильний вибір продукту стосовно його смакових и поживних властивостей, безпеки та чистоти (виключити можливість бак­теріального чи іншого забруднення при підготовці) і технічно правильно вводити їх до раціону дитини.

Приблизна схема введення продуктів та страв підгодовування дітям на природному вигодовуванні представлена в таблиці 9.1.

Таблиця 9.1

Орієнтовна схема підгодовування дітей першого року життя, які перебувають на грудному вигодовуванні

скачать dle 12.1

Просмотров: 0  |  Комментариев: (0)  |  Нашли ошибку?
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.